Oferta Folwarku Konnego

Lekcje jazdy konnej

Miłośników koni zapraszamy na naukę jazdy konnej pod okiem instruktora. Pokażemy, jak wspaniale wygląda świat z końskiego grzbietu, nauczymy podstaw jazdy konnej oraz opieki nad koniem, zabierzemy w pełen wrażeń teren po nadnarwiańskich lasach i łąkach.

Zapisy na jazdę konną pod numerem tel. 511 007 005  lub  505 929 925

Zapraszamy !1!

 

Pensjonat dla koni

Szczęśliwym posiadaczom koni możemy zaproponować pobyt hotelowy dla ich ulubieńca w rewelacyjnym miejscu. Oferujemy 40 hektarów pastwisk, dobrej jakości paszę, całodobową opiekę nad końmi, dostęp do pomieszczeń socjalnych, pełnowymiarowe i bezpieczne boksy, piaszczystą ujeżdżalnię z przeszkodami.
Możemy pochwalić się najbardziej przystępną ceną na całym Podlasiu:
w okresie letnim, gdy konie spędzają całą dobę na pastwiskach – od 350 zł/miesięcznie
w okresie zimowym, gdy mają do dyspozycji obszerne padoki – 500 zł/miesięcznie
Więcej informacji odnośnie pensjonatu można uzyskać pod numerem tel. 505 929 925 – Łukasz

stajnia               14595784_1711643659101446_4376866189835923321_n

Pentowo_159Pentowo_130

Kuligi

Przy blasku rozświetlonych pochodni, muzyce akordeonu i dźwięku janczarów zabierzemy Państwa w nasze ciemne ale urokliwe lasy pentowskie. Na ich końcu czekać będzie rozpalone ognisko, przy którym skosztujecie zacni  goście jadła staropolskiego i napitków domowych. W trakcie degustacji przygrywać do zabawy Wam będzie muzyka biesiadna.

 

Przejażdżki Bryczką

Wszystkim, którzy chcieliby zwiedzić okolice w ciekawy sposób, oferujemy przejazd bryczką staropolską lub tramwajem konnym przez dolinę rzeki Narew oraz okoliczne lasy i łąki.  

bryczka2

Fotografia ślubna z końmi wokół Dworu

Bardzo często, zwłaszcza podczas sezonu letniego nasze konie pozują do ślubnych sesji zdjęciowych. Ze względu na piękno natury wokół Pentowa oraz efekt jaki przynoszą takie plenery zdecydowaliśmy się dołączyć tą opcję do naszej oferty. Państwo młodzi do dyspozycji mają dwa konie pod siodło specjalnie przygotowane do tego typu zdjęć lub staropolską bryczkę.  Jeśli ktokolwiek marzył o takiej ślubnej scenerii z udziałem koni, Pentowo jest do tego miejscem idealnym.

Drobny upominek dla Pary Młodej. Zapraszamy!!

wedding

 

Please verify your information

You must complete the captcha to finish your booking :

Your booking is complete

A detail copy has been sent to your email and also to our staff.